גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

לורדן - מפעל לייצור סוללות מיזוג

תיאור הפרויקט:

  • בשלב הראשון סקרנו את חדר המדחסים וצורת העבודה הכללית של המפעל באוויר דחוס ובחנקן (N2).
  • בסיום הסקירה נתחנו מה ניתן לשפר בחדר ובצורת העבודה הכללית שלו, על מנת לשפר מצב תפעולי ועלויות ייצור.
  • ביצוע בדיקת ספיקה (סקר אנרגיה) למערכת אוויר בלחץ גבוהה (45 באר) והפקת דו"ח מקיף ומלא על המצב בקיים, עם מסקנות והמלצות.
  • בשלב הבא הצענו ללקוח תוכנית אשר תוריד משמעותית את הפחת הקיים במוצריו ובנוסף תחסוך למפעל בעלויות האנרגיה ורכישת הגז (N2).
  • אפיון המערכת המוצעת בוצעה בצורה קפדנית, מקצועית ובשיתוף פעולה של המנהלים הטכניים באל-אב מדחסים בע"מ ובחברת מחוללים בע"מ.
  • חתימת חוזה וקביעת פרטי ההתקנה של המערכת.
  • התקנת המערכת וכיולה המלא אשר בוצעו במקצועיות וירידה לפרטים ע"י צוות ההתקנות של אל-אב מדחסים בע"מ בפיקוח ושיתוף פעולה של הצוות הטכני של חברת מחוללים בע"מ.

סיכום:

ע"י סקירה ואפיון מקצועיים של הצוותים הטכניים וחשיבה מחוץ "לקופסה", הצענו ללקוח פתרון לבעיה אשר עד אותו הרגע לא היה על הפרק, בשיתוף פעולה מלא עם חברת מחוללים בע"מ אפיינו מערכת חנקן (N2) בלחץ 45 באר אשר תחליף מערכת חנקן ישנה בלחץ 6 באר ובו בזמן תחליף מערכת אוויר לחץ גבוהה 45 באר, אשר שימשה את המפעל לביצוע בדיקת איתור נזילות בסוללות המיזוג המיוצרות, השימוש של אוויר דחוס לביצוע הבדיקות היה גורם משמעותי לפחת והחזרת סחורה מלקוחות, המערכת אשר ניתן לראותה בתמונות, מורכבת ממחולל חנקן, מיכלי אגירה, מסנני קו מיקרוניים ובוסטרים (מגברי לחץ), באיכות וברמה הגבוהה ביותר שיש בשוק, המערכת חוסכת ללקוח מעל לכ- 100,000 ש"ח בשנה החל מירידה משמעותית בהחזרת סחורה דרך חיסכון בעלויות האנרגיה וכלה בעלויות רכישת הגז (N2).

*הפרוייקט כולו בוצע בשיתוף פעולה מלא של אל-אב מדחסים בע"מ וחברת מחוללים בע"מ.

למידע נוסף בנושא מחוללים לחצו כאן: מחוללים לוגו_20200913121656.274.png

 

אל-אב מדחסים.

מספרים ועובדות.

1,250

פרויקטים שבוצעו

5,680

קריאות שירות בשנה

5,500

מדחסים בשוק

1,947

לקוחות מרוצים

אל-אב מדחסים.

כל השירותים.

שירות ותמיכה

צוות השירות והתמיכה שלנו זמין בכל שעות היממה ולאורך כל ימי השנה. תפיסת השירות של אל-אב מדחסים מאפשר ללקוח לקבל זמן תגובה מהירות תוך מתן שירות איכותי ומקצועי.

הנדסה ופרוייקטים

באל-אב מדחסים מחלקת הנדסה מפותחת אשר מאפשר לנו להנגיש ללקוח פרוייקטים מסובכים בכל שרשרת הפרוייקט החל מאפיון, דרך תכנון וכלה בביצוע עד מסירת מפתח.

יעוץ ומתן פתרונות

הצוות שלנו שמח לסייע בשאלות טכניות במגוון נושאים ומתן יעוץ החל מצוות ההנדסה, המכירות ועד הצוות הטכני-הנדסי.

מוצרים משלימים

אל-אב מדחסים מציעה מגוון רחב של מוצרים משלמים למערכות אוויר דחוס כגון מערכות לחיסכון באנרגיה, מדידה וניתור סטטוס אוויר, מחוללי חנקן, מחוללי חמצן, מחוללי מימן, משאבות ואקום, צ'ילרים ועוד רבים.

כל השירותים

אל-אב מדחסים.

בין לקוחותינו:

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה