גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

אולימפיה תעשיות מתכת מתקדמות בע"מ

תיאור הפרויקט:

  • סיור אצל הלקוח, הבנת הצורך המפעלי ואפיון התחנה הקיימת.
  • ביצוע בדיקת ספיקה (סקר אנרגיה אוויר דחוס) והפקת דו"ח מסקנות והמלצות מפורט עבור הלקוח, כולל תשקיף חיסכון באנרגיה.
  • הכנת הצעת מחיר רלוונטית עם כל הרכיבים המומלצים ללקוח.
  • ביצוע תוכנית להתקנת המערכת הכוללת שרטוט התקנה, רשימת חלקים והוראות לצוות ההתקנות.
  • התקנת הציוד החדש כולל שינוי מלא לצורת החיבור של הרכיבים בחדר, תוך שימת דגש על מקצועיות ושימוש בחלקים באיכות גבוהה על מנת להגיע ליעילות ומצב תפעולי מיטביים.

 

סיכום:

לאחר ביצוע השדרוג ממדחס 60 כ"ס (45KW) מהירות קבועה למדחס 50 כ"ס (37KW) מדגם +ELCD50INV משנה מהירות בטכנולוגיית מנוע "מגנט קבוע" תוצרת אל-אב מדחסים בע"מ היה ניתן מיד להבחין בהבדלים, החל בחיסכון המשמעותי בצריכת האנרגיה וכלה במצב התפעולי של התחנה, בצד התפעולי לדוגמה המייבש הראשי אשר לא תפקד לפני שדרוג המדחס והיה מעביר כמויות גדולות של מים לקו האוויר המפעלי, החל לעבוד בצורה תקינה וזה קרה משתי סיבות עקריות שימוש בפילטרים מתאימים, פריקת נוזלים עצמאית במספר נקודות וכניסת אוויר למייבש בטמפרטורות נמוכות משמעותית ובכך שיפור יכולת המייבש לבצע את עבודתו, בצד החיסכון כבר בשעות הראשונות לעבודתו של המדחס ניתן היה לראות הבדל משמעותי בצריכת החשמל והחיסכון השעתי נאמד כרגע בכ-17 עד 20KW לשעה סה"כ לפי עלות החשמל של הלקוח, יש חיסכון שנתי ממוצע של בין כ-46,000 לכ-54,000 ש"ח.

סרטונים:

 

אל-אב מדחסים.

מספרים ועובדות.

1,250

פרויקטים שבוצעו

5,680

קריאות שירות בשנה

5,500

מדחסים בשוק

1,947

לקוחות מרוצים

אל-אב מדחסים.

כל השירותים.

שירות ותמיכה

צוות השירות והתמיכה שלנו זמין בכל שעות היממה ולאורך כל ימי השנה. תפיסת השירות של אל-אב מדחסים מאפשר ללקוח לקבל זמן תגובה מהירות תוך מתן שירות איכותי ומקצועי.

הנדסה ופרוייקטים

באל-אב מדחסים מחלקת הנדסה מפותחת אשר מאפשר לנו להנגיש ללקוח פרוייקטים מסובכים בכל שרשרת הפרוייקט החל מאפיון, דרך תכנון וכלה בביצוע עד מסירת מפתח.

יעוץ ומתן פתרונות

הצוות שלנו שמח לסייע בשאלות טכניות במגוון נושאים ומתן יעוץ החל מצוות ההנדסה, המכירות ועד הצוות הטכני-הנדסי.

מוצרים משלימים

אל-אב מדחסים מציעה מגוון רחב של מוצרים משלמים למערכות אוויר דחוס כגון מערכות לחיסכון באנרגיה, מדידה וניתור סטטוס אוויר, מחוללי חנקן, מחוללי חמצן, מחוללי מימן, משאבות ואקום, צ'ילרים ועוד רבים.

כל השירותים

אל-אב מדחסים.

בין לקוחותינו:

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה