גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

חלקי חילוף

חלקי חילוף מקוריים למדחסי אל-אב

 

חלקי חילוף באיכות גבוהה יבטיחו עלויות תפעול נמוכות ויאפשרו אורך חיים מקסימלי ונטול תקלות לכלל מערכת האוויר. מסיבה זו חלקי החילוף האיכותיים של אל-אב הם האפשרות הראשונה והיחידה בזמן טיפול במדחס האוויר. אל-אב מדחסים מציעה מבחר חלפים ואביזרים מקוריים באיכות הגבוהה ביותר בשוק.

שימוש בחלקי חילוף לא מקוריים יכול להזיק למדחס האוויר ולמערכת ככלל. שימוש במסננים לא תקניים יכול להביא לכך שיחידת הדחיסה תשאב חלקיקים בכמות גדולה ותינזק. כתוצאה מכך עלולים להיפגע ביצועי המדחס ואף חמור מכך – עלול להיגרם נזק בלתי הפיך. בנוסף, חברת אל-אב מדחסים מספקת אחריות מקיפה לשלל מוצריה לפרקי זמן ארוכים עם אפשרות לחבילת אחריות מורחבת. חשוב לזכור כי במסגרת אחריות היצרן יש להשתמש בחלקים מקוריים בלבד על מנת להבטיח את תקינות המוצרים.

 

אל-אב Service kit

על מנת להבטיח כי כל מדחס מטופל בזמן וביעילות אל-אב מספקת ללקוחותיה קיט טיפול תקופתי. בקיט הטיפול קיימים כל החלקים הנדרשים לשירות לכל מדחס ומדחס. קיט הטיפול מתאים אישית לכל לקוח וחוסך בעלויות הטיפול.

kisspng-computer-icons-customer-service-icon-design-it-ser-ub4we-engineering-services-5b04fd031e98b6.5225810215270535711253_20201005234020.094.png

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה