גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

מחלקות החברה

אל-אב מדחסים - איתך לאורך כל הדרך

ליווי צמוד משלב התכנון ועד התפעול השוטף

אל-אב מדחסים מונה כ-40 עובדים והנהלה הכוללים מהנדסים, הנדסאים, טכנאים ועובדיי יצור, מנהלה ואבטחת איכות.
סל המוצרים של החברה מאפשר לנו לספק פתרונות מגוונים אוויר וגזים בכל ענפי התעשיה עם סל מוצרים רחב במיוחד הכולל מדחסי אוויר, מייבשים, ציוד מתקדם לסינון וטיהור אוויר, מחוללי חנקן חמצן ומימן, צ'ילרים לקירור תהליכי, מערכות בקרה מתקדמות, ועוד שלל פתרונות לתחום האוויר הדחוס בכל ענפי התעשיה.

הציוד שלנו מותקן באין ספור מפעלים - קטנים כגדולים בעלי פרופיל תעשייתי מגוון-, בתי חולים, מוסדות ביטחוניים, חברות לאומיות ועוד.
אנו בחברה, רואים עצמנו כספקים של פתרונות ומהווים פעמים רבות כיזמים וכמתכננים של פרויקטים עבור לקוחותינו- החל משלב האפיון הראשוני, דרך האספקה וההתקנה ועד התפעול והתחזוקה השוטפת.

 

מחלקת שיווק

מחלקת הנדסה

מחלקת ייצור

מחלקת הרכש

מחלקת השירות

מחלקת שיווק

מחלקת השיווק של אל-אב מדחסים מורכבת מאנשי מכירות בפריסה ארצית, אנשי מחלקת ההנדסה ומנהלי קשרי הלקוחות. הצוות הגדול והמקצועי עומד לרשותכם –הלקוחות, לכל עניין מיצירת הקשר הראשוני ועד להרכבת המערכת.

מידע נוסף
מחלקת הנדסה

אנחנו באל אב מאמינים כי פתרונות טובים דורשים חשיבה מוקדמת. מחלקת ההנדסה של אל-אב מדחסים הוקמה במטרה לפתח ולקדם את מוצרינו כדי שנוכל לספק ללקוחותינו את כלל החידושים הטכנולוגיים בשוק האוויר הדחוס.

מידע נוסף
מחלקת ייצור

מחלקת הייצור של אל-אב מדחסים פועלת בצורה יעילה ומבוקרת על מנת להבטיח אחידות ודיוק בייצור. תהליכי היצור בחברת אל-אב מדחסים מאושרים תקן 2015:ISO9001 וכל מדחס אוויר העובר בפס הייצור מורץ ונבדק על ידי מחלקת בקרת האיכות של חברתנו.

מידע נוסף
מחלקת הרכש

מחלקת הרכש של חברת אל-אב פועלת מסביב לשעון ובקשר ישיר עם יצרנים מכל העולם על מנת להבטיח כי מוצרי החברה יעמדו בדרישות האיכות ובסטנדרטים המחמירים של חברת אל-אב מדחסים.

מידע נוסף
מחלקת השירות

חברת אל-אב מדחסים החלה את דרכה במתן שירות ללקוחות עוד בשנת 1985. מאז ועד היום, חברת אל-אב מדחסים חרתה על דגלה ערכים של אמינות, יושרה מקצועיות ושירותיות.

מידע נוסף

אל-אב מדחסים.

מספרים ועובדות.

1,250

פרויקטים שבוצעו

5,680

קריאות שירות בשנה

5,500

מדחסים בשוק

1,947

לקוחות מרוצים

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה