גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

מחלקת השירות

חברת אל-אב מדחסים החלה את דרכה במתן שירות ללקוחות עוד בשנת 1985. מאז ועד היום, חברת אל-אב מדחסים חרתה על דגלה ערכים של אמינות, יושרה מקצועיות ושירותיות. 

חברת אל-אב מספקת שירות למערכות האוויר של חברות רבות בפריסה ארצית.

בין לקוחתנו ניתן למצוא את אגד, פז, סונול, שב"ס, י.מ.א, בז"נ, רכבת ישראל ועוד שלל חברות הנהנות משירות מקיף, אמין ויעיל במשך שנים רבות.

מערכת ניהול השירות שלנו מנוהלת בשליטה דיגיטלית מרכזית ממשרדינו עם חלוקה לגזרות ואזורים לצורך מתן מענה מהירות ויעיל יותר לקריאות שירות. כל טכנאי השטח של חברת אל-אב מצוידים באפליקציה חכמה המקושרת באופן ישיר למשרדי החברה מהם מנוהלת מחלקת השירות.

נוסף על כך, מחסנינו מחולקים לפי סוגי פריטים ורמות המלאי נשמרות תמיד מעל רף מינימאלי באופן מבוקר לצורך מתן שירות ותחזוקה בעת קריאת השירות.

מוקד השירות מאויש על ידי צוות מקצועי ומיומן, אשר מנחה את הלקוח לאורך כל הטיפול בקריאת השירות החל מיצירת הקשר הראשוני ועד להגעתו המהירה של טכנאי. ניידות השירות של אל-אב מדחסים מצוידות  בחלקי החילוף הנדרשים, מאוישות כל העת ונמצאות בכוננות בפריסה ארצית, על מנת להגיע מוכנים לכל תקלה ובכל שעה.

כמו כן, במפעלנו הראשי אנו מחזיקים מחלקת תיקונים גדולה למתן שירות תיקונים / שיפוצים / שדרוגים למדחסים של לקוחות אשר לא ניתן לבצע בשטח.

במידה וברצונך לקבל פרטים על שירות או הצעת מחיר אנא
ניתן לפנות במספר הטלפון 04-8764339 או על ידי יצירת קשר דרך האתר.

אל-אב מדחסים.

מספרים ועובדות.

1,250

פרויקטים שבוצעו

5,680

קריאות שירות בשנה

5,500

מדחסים בשוק

1,947

לקוחות מרוצים

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה