גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

סינון אוויר דחוס וניקוז נוזלים

סינון אוויר וניקוז נוזלים

מסננים מיקורניים לאוויר דחוס ומנקזי מים אוטומטיים של אל-אב מדחסים - הביטחון שלך לאוויר איכותי, מטופל ויבש יותר

מסננים מיקרוניים לטיפול באוויר דחוס

למסנני הקו יש תפקיד מרכזי וחשוב בטיפול באיכות וניקיון האוויר הדחוס. באוויר הדחוס קיימים מזהמים, שבמידה ולא נסיר אותם הם יכולים במשך הזמן לפגוע בתקינותם ופעילותם השוטפת של מכונות הייצור והמוצרים. מפגע זה יכול להעלות משמעותית את עלויות התפעול של המכונות ולהגדיל פחת במוצרים. בנוסף, קיימות אפליקציות רבות הדורשות אוויר מטופל ברמה זו או אחרת, כגון: מזון, רפואה, תרופות ועוד.

מסנני הקו מסדרת EF של אל-אב מדחסים, אשר מגיעים במספר דרגות סינון וגדלים שונים, מבטיחים שקט תעשייתי ואיכות אוויר גבוהה ביותר. המסנן בנוי משלוש שכבות שתפקידן להיפטר מהמזהמים. השכבות עשויות מחומרים עמידים וחזקים במיוחד, כדי לספק שקט תעשייתי לאורך חיו של המסנן.

מסנני הקו מסדרת EF מגיעים בבית המסנן, שעשוי אלומינוים איכותי על מנת לשמור על משקל נמוך ועמידות גבוהה מפני קורזיה. המבנה הפנימי של בית המסנן מתוכנן בצורה כזו, שהוא שומר על זרימת אוויר טובה שלא גורמת לירידה משמעותית בלחץ או בזרימת האוויר, ובכך הוא שומר על יעילות גבוהה ולא פוגע ביעילות האנרגטית הגבוהה של מערכת האוויר.

פורקי מים אוטומטיים חשמליים

תפקידם של פורקי המים הוא לנקז באופן אוטומטי את הנוזלים במיקומים שונים בחדר המדחסים או בקו האוויר המפעלי, כדוגמת מיכל האוויר מפריד מים ציקלוני. פריקת הנוזלים היא חלק חשוב ומרכזי בקבלת אוויר יבש ואיכותי, והיא גם מונעת תקלות ועלויות תפעול גבוהות. במידה ולא תבוצע פריקת נוזלים במיקומים הרלוונטיים, הנוזלים ימצאו את דרכם לצרכני האוויר, דבר אשר יכול לגרום לנזק רב במכונות ייצור, במוצרים, בקו האוויר ועוד. לכן, פריקת נוזלים נכונה ואוטומטית מומלצת מאוד עבור כל מערכות האוויר הדחוס.

אל-אב מדחסים מספקת ללקוחותיה שתי טכנולוגיות עיקריות לפריקה אוטומטית חשמלית:

פורק מים חשמלי עם טיימר

הפורק מיוצר מחומרים איכותיים בעלי עמידות גבוהה בפני קורוזיה, עם סליל איכותי ליצירת שדה מגנטי ללא הפרעות ולעבודה בטמפטורה נמוכה, וברז מגנטי מאסיבי לעמידות גבוהה לאורך זמן.

יתרונות                                                          
* עלות רכישה נמוכה                         
* עלויות תפעול נמוכות                         
* קל לטיפול/תיקון
* התקנה פשוטה ומהירה
* שליטה בזמני הפריקה

 פורק מים חשמלי חכם

 הפורק מיוצר מחומרים איכותיים בעלי עמידות גבוהה בפני קורוזיה, בעל גוף חיצוני וחלקי פנים המתוכננים לעבודה בתנאים קיצוניים ועבודה ממושכת, סליל מוגדל ליצירת שדה מגנטי ללא הפרעות לפתיחה מהירה ויציבה של ברז הניקוז, ברז
 מגנטי מוגדל לזרימה טובה של הנוזלים, ופריקה וסגירה מהירה בסיום על מנת לא לאבד אוויר כלל בעת הפריקה.

יתרונות
* יעילות אנרגטית גבוהה
* החזר השקעה קצר
* אמינות לאורך שנים
* פריקה נכונה ורצופה של נוזלים ללא אוויר
* פריקה אך ורק על פי צורך ולא לפי זמן מוגדר מראש
* חיסכון שלמעלה מ- 50% בעלות החשמל לעומת פורק טיימר
* פריקה שקטה עקב ניקוז נוזלים בלבד ללא אוויר

 

 

 

אל-אב מדחסים.

כל השירותים.

שירות ותמיכה

צוות השירות והתמיכה שלנו זמין בכל שעות היממה ולאורך כל ימי השנה. תפיסת השירות של אל-אב מדחסים מאפשר ללקוח לקבל זמן תגובה מהירות תוך מתן שירות איכותי ומקצועי.

הנדסה ופרוייקטים

באל-אב מדחסים מחלקת הנדסה מפותחת אשר מאפשר לנו להנגיש ללקוח פרוייקטים מסובכים בכל שרשרת הפרוייקט החל מאפיון, דרך תכנון וכלה בביצוע עד מסירת מפתח.

יעוץ ומתן פתרונות

הצוות שלנו שמח לסייע בשאלות טכניות במגוון נושאים ומתן יעוץ החל מצוות ההנדסה, המכירות ועד הצוות הטכני-הנדסי.

מוצרים משלימים

אל-אב מדחסים מציעה מגוון רחב של מוצרים משלמים למערכות אוויר דחוס כגון מערכות לחיסכון באנרגיה, מדידה וניתור סטטוס אוויר, מחוללי חנקן, מחוללי חמצן, מחוללי מימן, משאבות ואקום, צ'ילרים ועוד רבים.

כל השירותים

אל-אב.

בקרת איכות.

מאז הקמת חברת אל-אב מדחסים ועד היום חרטה החברה על דגלה כמטרה לשאוף ליתרונות טכנולוגיים במוצר ויתרונות מקצועיים בשירות.

מידע נוסף
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה