גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

שירותים | אל-אב מדחסים

אל-אב מדחסים.

כל השירותים.

שירות ותמיכה

צוות השירות והתמיכה שלנו זמין בכל שעות היממה ולאורך כל ימי השנה. תפיסת השירות של אל-אב מדחסים מאפשר ללקוח לקבל זמן תגובה מהירות תוך מתן שירות איכותי ומקצועי.

הנדסה ופרוייקטים

באל-אב מדחסים מחלקת הנדסה מפותחת אשר מאפשר לנו להנגיש ללקוח פרוייקטים מסובכים בכל שרשרת הפרוייקט החל מאפיון, דרך תכנון וכלה בביצוע עד מסירת מפתח.

יעוץ ומתן פתרונות

הצוות שלנו שמח לסייע בשאלות טכניות במגוון נושאים ומתן יעוץ החל מצוות ההנדסה, המכירות ועד הצוות הטכני-הנדסי.

מוצרים משלימים

אל-אב מדחסים מציעה מגוון רחב של מוצרים משלמים למערכות אוויר דחוס כגון מערכות לחיסכון באנרגיה, מדידה וניתור סטטוס אוויר, מחוללי חנקן, מחוללי חמצן, מחוללי מימן, משאבות ואקום, צ'ילרים ועוד רבים.

מחלקת השירות

חברת אל-אב מדחסים החלה את דרכה במתן שירות ללקוחות עוד בשנת 1985. מאז ועד היום, חברת אל-אב מדחסים חרטה על דגלה ערכים של אמינות, יושרה, מקצועיות ושירותיות.
חברת אל-אב מספקת שירות למערכות האוויר של חברות רבות בפריסה ארצית.
בין לקוחתנו ניתן למצוא את אגד, פז, סונול, שב"ס, י.מ.א, בז"נ, רכבת ישראל ועוד שלל חברות הנהנות משירות מקיף, אמין ויעיל במשך שנים רבות.

מערכת ניהול השירות שלנו מנוהלת בשליטה דיגיטלית מרכזית ממשרדינו עם חלוקה לגזרות ואזורים לצורך מתן מענה מהירות ויעיל יותר לקריאות שירות. כל טכנאי השטח של חברת אל-אב מצוידים באפליקציה חכמה המקושרת באופן ישיר למשרדי החברה מהם מנוהלת מחלקת השירות.
נוסף על כך, מחסנינו מחולקים לפי סוגי פריטים ורמות המלאי נשמרות תמיד מעל רף מינימאלי באופן מבוקר לצורך מתן שירות ותחזוקה בעת קריאת השירות.
מוקד השירות מאויש על ידי צוות מקצועי ומיומן, אשר מנחה את הלקוח לאורך כל הטיפול בקריאת השירות החל מיצירת הקשר הראשוני ועד להגעתו המהירה של טכנאי. ניידות השירות של אל-אב מדחסים מצוידות בחלקי החילוף הנדרשים, מאוישות כל העת ונמצאות בכוננות בפריסה ארצית, על מנת להגיע מוכנים לכל תקלה ובכל שעה.
כמו כן, במפעלנו הראשי אנו מחזיקים מחלקת תיקונים גדולה למתן שירות תיקונים / שיפוצים / שדרוגים למדחסים של לקוחות אשר לא ניתן לבצע בשטח.
במידה וברצונך לקבל פרטים על שירות או הצעת מחיר
ניתן לפנות במספר הטלפון 04-8764339 או על ידי יצירת קשר דרך האתר.

 

חלפים מקוריים

חלקי חילוף מקוריים למדחסי אל-אב

חלקי חילוף באיכות גבוהה יבטיחו עלויות תפעול נמוכות ויאפשרו אורך חיים מקסימלי ונטול תקלות לכלל מערכת האוויר. מסיבה זו חלקי החילוף האיכותיים של אל-אב הם האפשרות הראשונה והיחידה בזמן טיפול במדחס האוויר. אל-אב מדחסים מציעה מבחר חלפים ואביזרים מקוריים באיכות הגבוהה ביותר בשוק.

שימוש בחלקי חילוף לא מקוריים יכול להזיק למדחס האוויר ולמערכת ככלל. שימוש במסננים לא תקניים יכול להביא לכך שיחידת הדחיסה תשאב חלקיקים בכמות גדולה ותינזק. כתוצאה מכך עלולים להיפגע ביצועי המדחס ואף חמור מכך – עלול להיגרם נזק בלתי הפיך. בנוסף, חברת אל-אב מדחסים מספקת אחריות מקיפה לשלל מוצריה לפרקי זמן ארוכים עם אפשרות לחבילת אחריות מורחבת. חשוב לזכור כי במסגרת אחריות היצרן יש להשתמש בחלקים מקוריים בלבד על מנת להבטיח את תקינות המוצרים.

אל-אב Service kit

על מנת להבטיח כי כל מדחס מטופל בזמן וביעילות אל-אב מספקת ללקוחותיה קיט טיפול תקופתי. בקיט הטיפול קיימים כל החלקים הנדרשים לשירות לכל מדחס ומדחס. קיט הטיפול מתאים אישית לכל לקוח וחוסך בעלויות הטיפול.

 

חוזי שירות ואחריות

חוזה שירות_20200930115351.158.png

חוזי שירות

חברת אל-אב מדחסים מציעה ללקוחותיה חוזי שירות שנתיים, אשר מותאמים בעיקר עבור מפעלים בעלי מספר מוקדי ייצור שונים או עבודה של 2000 שעות ומעלה בשנה, חוזים אלו מספקים ללקוח רשת בטחון נוספת אשר כוללת אחזקה שוטפת, ביקורות על בסיס חודשי הכוללות בדיקה כללית למערכת האוויר ותחזוקה מונעת וכן התחייבות להגעה מהירה ללקוח.

 

 

5 שנים_20201001124156.988.png 

הרחבה לאחריות מקיפה של 5 שנים

בנוסף לתקופת האחריות הסטנדרטית של, חברת אל-אב מדחסים מקנה ללקוח את האפשרות להרחבות אחריות שונות לפי מסלולים לבחירה עד לתקופה כוללת של 5 שנים. הסכם האחריות מקנה ללקוחות שקט תעשייתי, עמידה בלוח הטיפולים לאורך התקופה ומבטיח שמירה על איכות האוויר וניצולת אנרגטית מקסימלית לאורך כל תקופת עבודתו של המדחס.

 

בדיקת ספיקה מפעלית

בדיקת ספיקה

חברת אל-אב מדחסים בע״מ מבצעת בדיקות ספיקה עם ציוד המדידה האיכותי והמדוייק ביותר בשוק אשר מיוצר ע״י CS Instruments גרמניה, בזמן הבדיקה אנו אוספים מידע כגון ספיקה לחץ וצריכת חשמל, כמו כן אנו מבצעים סקירה מקיפה למערכות ההקפיות ולמערכת האוויר כולה, על מנת להפיק דו״ח מפורט ללקוח אשר יקנה לו כלים לקבלת החלטות בנושא מערכת האוויר, הדו״ח מפורט וקריא ומכיל בתוכו את כל המסקנות וההמלצות הרלוונטיות ללקוח על מנת לשפר את מערכת האוויר תפעולית ואנרגטית וכתוצה מכך להגיע לחיסכון משמעותי בעלות החשמל לייצור אוויר דחוס. 

לקבלת ייעוץ חינם או הצעת מחיר לבדיקת ספיקה כולל דו״ח ניתן ללחוץ על יצירת קשר בתחתית העמוד ולהשאיר פרטים, או לפנות אלינו למספר 04-8764339

 

 

השכרת מדחסים / מדחסים יד שניה

מדחסים משומשים / השכרת מדחסים

אל-אב מדחסים מחזיקה מחלקת תיקונים ושיפוצים פוריה ומקצועית אשר מקבלת אליה את כל המדחסים שהגיעו מטרייד-אין, המדחסים מגיעים ונקלטים במחלקה ולאחר מכן עוברים ניקוי ודיאגנוזה מקיפה, בשלב הבא מופק דו״ח מצב שבאמצעותו מחליטים האם המדחס ניתן לשיפוץ וראוי להמכר ללקוחותינו, המדחסים המשומשים נמכרים לאחר שיפוץ או טיפול מקיף והכנה מלאה לעבודה בבית העסק של הלקוח, כל המדחסים המשומשים של אל-אב מדחסים מגיעים עם אחריות לשישה חודשים על חלקים ועבודה, בנוסף לרכישת מדחס משומש ישנם במלאי גם מדחסים הניתנים להשכרה.

למידע נוסף או הצעת מחיר ניתן ללחוץ על יצירת קשר בתחתית העמוד ולהשאיר פרטים או לפנות אלינו למספר 04-8764339

pre owned_20200930120847.874.png

אפיון ותכנון מערכות אוויר

אפיון ותכנון מערכות

לחברת אל-אב מדחסים צוות מקצועי של אנשי שטח אשר מבצעים אפיונים למערכות אוויר וגזים ע״י סיור ואיסוף מידע רלוונטי בבית העסק, בסיום האפיון מתייעצים במחלקת ההנדסה על מנת להגיע לפתרונות האופטימלים עבור כל לקוח ולקוח,לאחר ביצוע הזמנה אנו מבצעים לפי הצורך ע״י המהנדסים שרטוטים לביצוע העבודה.

ביצוע מקצועי וקפדני של איפיון והכנה של פתרון המתאים למידותיו של כל לקוח מוביל לשיפור המצב התפעולי וכן לחיסכון משמעותי בעלויות החשמל.

ניתן לראות דוגמאות בדף הפרוייקטים שלנו.

PinClipart.com_graphing-calculator-clipart_561443_20201001115900.808.png

אל-אב מדחסים.

עובדים בכל התעשיות במשק הישראלי.

אל-אב מדחסים מתכננת, מקימה ומתחזקת מאות תחנות אוויר דחוס לכלל התעשיות בישראל מידי שנה

התעשיות הביטחוניות
רפואה
אלקטרוניקה
תעופה
מתכת
עץ
פלסטיק
ועוד מגוון רחב של תעשיות
מידע נוסף

אל-אב מדחסים.

בין לקוחותינו:

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה