גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

מדחסים נטולי שמן

מדחסים נטולי שמן 

מדחסי האוויר נטולי השמן של אל-אב מדחסים מיוצרים ברמה ובאיכות מהגבוהות בשוק, בתהליך ייצור קפדני על מנת להגיע לשלמות ולספק מוצרים שעונים על כל התקנים ומספקים אוויר דחוס בתקן ISO 8573-1 CLASS 0 

oil free class 0_20210222094804.528.png

מדחסים נטולי שמן של אל-אב

מדחסים נטולי שמן מיוצרים במספר טכנולוגיות שונות וכמובן במגוון של גדלים ואיכויות. מדחסים אלו ממלאים תפקידים רבים ומגוונים בשלל תעשיות, תפקידם חשוב מאוד ורמת האוויר אשר הם מספקים היא קריטית. ניתן למצוא מדחסים נטולי שמן בתחומי הרפואה, מזון, תרופות, מעבדות, אלקטרוניקה ועוד. בתעשיות אלו אוויר דחוס נטול שמן הוא קריטי, בגלל שהמצאות שמן יכולה לגרום לנזקים בתהליכי הייצור, בפרוצדורות רפואיות וכו'. לאיכות האוויר הדחוס קיים תקן על פיו מתאימים את המוצר לצרכנים ISO 8573-1, כשבתוך התקן קיימות רמות שונות. הרמה עבור אוויר דחוס נטול שמן היא CLASS 0.

מדחסי האוויר נטולי השמן של אל-אב מדחסים עומדים בתקן המתואר לעיל, מיוצרים באיכות וברמה מהגבוהות שניתן למצוא בשוק ובתהליך ייצור קפדני ומפוקח, על מנת לספק ללקוחות החברה מדחסים ברמה גבוהה אשר יספקו אוויר נקי ואיכותי לפי הדרישה והתקנים.

מדחס בורגי נטול שמן

טכנולוגיה זו היא מהמתקדמות והיעילות ביותר בתחום נטולי השמן. אך אינה מתאימה לכלל הלקוחות. מדחסים בורגיים נטולי שמן מתחילים לא פחות מ-30 כ"ס ברוב המקרים. מדחס בורגי נטול שמן עובד באותו העיקרון של מדחס בורגי מוזרק שמן, הוא בעל שני ברגים זכר ונקבה, הזכר יוצר את היניקה והדחיסה של האוויר לאורך הנקבה, אך להבדיל ממדחס מוזרק שמן אשר בו השמן מסכך ומקרר את יחידת הדחיסה, בבורגי נטול שמן אין שמן שיסכך ויקרר. במדחסים הבורגיים נטולי השמן אשר האויב הגדול ביותר שלהם הוא מים, יש צורך בציפויים מיוחדים של תאי הדחיסה וברגי הדחיסה. על ציפויים אלו להיות עמידים מאוד בפני חום גבוה ומים.

במדחסים בורגיים נטולי שמן ברמה ואיכות גבוהות, ישתמשו היצרנים בשתי דרגות דחיסה על מנת להשיג תוצאות טובות יותר, הן מבחינת איכות האוויר והן מבחינת יעילות אנרגטית של המדחס. בין הדרגה הראשונה לשניה יהיה מצנן ראשוני ויחידה להפרדת טיפות. בכך שנצנן את האוויר ונייבש אותו לפני כניסתו לדרגה השנייה, נקבל יעילות גבוהה יותר והגנה על אורח חיים תקין וארוך ליחידה.

סדרת ELOF מדחסים בורגיים נטולי שמן של אל-אב מדחסים, עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר הן בייצור המוצר והן באיכות האוויר. איכות האוויר היא class-0 לפי תקן ISO8573-1.

סדרת ELOF של אל-אב מדחסים מיוצרת ברמה הגבוהה ביותר, בית יחידת הדחיסה והברגים מצופים בציפויים בעלי עמידות גבוהה מאוד לחום ונוזלים. הציפוי של הברגים הוא ללא PTFE ומוגן בפטנט, והברגים עשויים נירוסטה. סדרת ELOF עושה שימוש ביחידות דחיסה שתי דרגות, בעלות ייעילות גבוה ואיכות ללא תחרות. הסדרה משתמשת במנועים חשמליים בעלי יעילות גבוהה, מבוקרים ע"י אינוורטר (משנה מהירות) על מנת לשמור על יעילות מקסימלית בכל רגע נתון. כמו כן, גם מניפות קירור צנטרפוגליות מבוקרות אינוורטר.

לכל שאלה או הצעת מחיר צרו קשר בטלפון: 04-8764339 , או לחצו כאן.

מדחס סקרול נטול שמן

מדחסים בטכנולוגיית סקרול עובדים בצורה סיבובית ובשיטה המאפשרת עבודה קבועה מסביב לשעון, מבלי לפגוע במדחס או ביכולת ייצור האוויר שלו. מדחסי הסקרול מספקים שקט תעשייתי והינם אמינים ובנויים לעבודה ממשוכת ומאומצת סביב השעון, כמו כן הם שקטים וייעילים מאוד מבחינה אנרגטית. טכנולוגיה זו פועלת במגוון תחומים בתעשייה וברפואה, כגון בתי חולים, מפעלים לייצור חומרי גלם לתרופות, מפעלי תרופות, מזון ועוד.

מדחסי הסקרול של אל-אב מדחסים נמצאים בחוד החנית של מדחסי אוויר נטולי שמן. חברתינו משלבת את טכנולוגיית הסקרול עם טכנולוגיית האינוורטר, על מנת להשיג חיסכון מקסימלי בעלויות החשמל ולהקנות למדחס את היכולת לשנות את תפוקתו בהתאם לצריכת האוויר. אל-אב מדחסים מציעה ללקוחותיה את מדחסי הסקרול נטולי השמן במגוון גדלים לבחירה, ועם יחידות דחיסה בעלות פטנט יחודי. פטנט זה מאפשר עלויות תפעול נמוכות במיוחד ומרווחים גדולים בין טיפולים, זאת מבלי לפגוע באמינותו ועמידותו הגבוהות של המוצר.

מדחס נטול שמן בוכנתי

הטכנולוגיה המוכרת והותיקה ביותר של מדחסים נטולי שמן ומדחסי אוויר בכלל. מדחסים בוכנתיים נטולי שמן עובדים בעיקרון של העברת תנועה קווית לתנועה סיבובית. יחידות הדחיסה מסובבות על ידי מנוע, דבר הגורם לעלייה וירידה של הבוכנה בתוך הצילינדר. בעת תנועת הבוכנה למעלה ולמטה היא מבצעת יניקה ודחיסה של אוויר המבוקרת ע״י שסתומים. מדחסים אלו נמצאים במגוון תעשיות ואפליקציות רפואיות כגון: רופאי שיניים, טכנאי שיניים, מאפיות, יצרני מזון קטנים ועוד.

אל-אב מדחסים מציעה ללקוחותיה מדחסים נטולי שמן בוכנתיים במגוון גדלים ודגמים, ומשתמשת בראשי דחיסה נטולי שמן בעלות פטנט וציפי יחודיים. הפטנט והציפוי היחודיים מקנים למדחס יתרון ענק על המתחרים. יחידות אלו עברו בדיקות מחמירות והופעלו לכ-8000 שעות ללא הפסקה (כשנה). ליחידות דחיסה אלו אין מתחרה באמינות ובביצועים.

 

אל-אב מדחסים.

כל השירותים.

שירות ותמיכה

צוות השירות והתמיכה שלנו זמין בכל שעות היממה ולאורך כל ימי השנה. תפיסת השירות של אל-אב מדחסים מאפשר ללקוח לקבל זמן תגובה מהירות תוך מתן שירות איכותי ומקצועי.

הנדסה ופרוייקטים

באל-אב מדחסים מחלקת הנדסה מפותחת אשר מאפשר לנו להנגיש ללקוח פרוייקטים מסובכים בכל שרשרת הפרוייקט החל מאפיון, דרך תכנון וכלה בביצוע עד מסירת מפתח.

יעוץ ומתן פתרונות

הצוות שלנו שמח לסייע בשאלות טכניות במגוון נושאים ומתן יעוץ החל מצוות ההנדסה, המכירות ועד הצוות הטכני-הנדסי.

מוצרים משלימים

אל-אב מדחסים מציעה מגוון רחב של מוצרים משלמים למערכות אוויר דחוס כגון מערכות לחיסכון באנרגיה, מדידה וניתור סטטוס אוויר, מחוללי חנקן, מחוללי חמצן, מחוללי מימן, משאבות ואקום, צ'ילרים ועוד רבים.

כל השירותים

אל-אב.

בקרת איכות.

מאז הקמת חברת אל-אב מדחסים ועד היום חרטה החברה על דגלה כמטרה לשאוף ליתרונות טכנולוגיים במוצר ויתרונות מקצועיים בשירות.

מידע נוסף
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה