גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

בר בכפר - מחלבות כפר תבור

תיאור הפרויקט:

  • אפיון מערכת חנקן (N2) ומערך ערבול גזים ליצירת תערובת גז למזון ע"י חברת מחוללים בע"מ.
  • ביצוע בדיקת ספיקה למערכת האוויר המפעלית כולל דו"ח מסקנות והמלצות מפורט, אשר מקנה כלים איך לנהוג ומה לשנות במערכת האוויר על מנת להתייעל ולחסוך באנרגיה.
  • אפיון מערכת אוויר אשר תענה על הצורך המפעלי הקיים ולצורך של מערכת החנקן שתתווסף לקו, תוך שמירה על יתרת אוויר שתתייחס לגדילה הטבעית של העסק.
  • ביצוע תוכנית התקנה בשני שלבים הכוללת שרטוטים, הוראות ורשימות ציוד מפורטות.
  • בשלב הראשון התקנת מערכת האוויר החדשה, תוך שימת דגש על מקצועיות בהתקנה וחלקים ברמה ואיכות הגבוהות ביותר, על מנת להגיע לרמה תפעולית מיטבית.
  • בשלב השני התקנה של מערכת החנקן (N2) ומערך ערבול הגזים וכיולם ע"י צוות מקצועי של חברת מחוללים בע"מ ובליווי של אל-אב מדחסים בע"מ, על מנת להשיג את התערובת הרצויה של N2 ו- CO2.

 

סיכום:

לאחר ביצוע ההתקנה של המערכות, ניתן לראות כי מערכת האוויר עובדת בצורה מיטבית וחוסכת ללקוח כ-10KW שעה בממוצע למרות שהלקוח הגדיל את ספיקות האוויר, חיסכון זה הושג ע"י אפיון מקצועי ונכון של מערכת האוויר, התקנה נכונה ומקצועית ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות, לדוגמה המדחס המוחלף היה מדחס בורגי 40 כ"ס המונע ברצועות במהירות קבועה (ללא אינוורטר) המספק כ-3800 ליטר לדקה, שידרגנו את המדחס למדחס 50 כ"ס אינוורטר מדגם +ELCD50INV תוצרת אל-אב מדחסים המשתמש במנוע "מגנט קבוע" ומספק ספיקה משתנה בין 1750 ל- 7000 ליטר לדקה, בנוסף החלפנו את פורקי המים הסטנדרטיים (טיימר) לפורקים חכמים ביצענו מספר שינויים נוספים אשר עזרו לשפר את זרימת האוויר, הלקוח שיפר את המצב התפעולי בתחנה ואת כושר ייצור האוויר שלה באופן משמעותי, בנוסף לחיסכון המושג ע"י מערכת האוויר הלקוח חוסך כ80% מעלויות הגז למזון חיסכון כספי של כ- 80,000 ש"ח בשנה ע"י שימוש במחולל לייצור עצמי של חנקן (N2) ומערך ערבול מתקדם אשר מערבל את החנקן (N2) עם פחמן דו חמצני (CO2), בעצם הלקוח רוכש כעת רק את הפח"ד (CO2) ומייצר בעצמו את החנקן (N2).

למידע נוסף בנושא מחוללים לחצו כאן: מחוללים לוגו_20200913121656.274.png    

סרטון הדגמה:

 

אל-אב מדחסים.

מספרים ועובדות.

1,250

פרויקטים שבוצעו

5,680

קריאות שירות בשנה

5,500

מדחסים בשוק

1,947

לקוחות מרוצים

אל-אב מדחסים.

כל השירותים.

שירות ותמיכה

צוות השירות והתמיכה שלנו זמין בכל שעות היממה ולאורך כל ימי השנה. תפיסת השירות של אל-אב מדחסים מאפשר ללקוח לקבל זמן תגובה מהירות תוך מתן שירות איכותי ומקצועי.

הנדסה ופרוייקטים

באל-אב מדחסים מחלקת הנדסה מפותחת אשר מאפשר לנו להנגיש ללקוח פרוייקטים מסובכים בכל שרשרת הפרוייקט החל מאפיון, דרך תכנון וכלה בביצוע עד מסירת מפתח.

יעוץ ומתן פתרונות

הצוות שלנו שמח לסייע בשאלות טכניות במגוון נושאים ומתן יעוץ החל מצוות ההנדסה, המכירות ועד הצוות הטכני-הנדסי.

מוצרים משלימים

אל-אב מדחסים מציעה מגוון רחב של מוצרים משלמים למערכות אוויר דחוס כגון מערכות לחיסכון באנרגיה, מדידה וניתור סטטוס אוויר, מחוללי חנקן, מחוללי חמצן, מחוללי מימן, משאבות ואקום, צ'ילרים ועוד רבים.

כל השירותים

אל-אב מדחסים.

בין לקוחותינו:

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה