גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

מייבשי אוויר

מייבשי הקירור ומייבשי הספיחה הכימיים של אל-אב מדחסים בע״מ

מייבשי האוויר של אל-אב מדחסים בנויים ברמה ובאיכות חומרים ללא תחרות, מייבשים איכותיים לשקט תעשייתי והשגת אוויר יבש עד לרמה של 70co- נקודת טל.

מייבש אוויר תעשייתי של אל-אב

מהו מייבש אוויר?

למייבש האוויר יש תפקיד מרכזי וחשוב במערך האוויר הדחוס - לבודד את הלחות מהאוויר הדחוס טרם כניסתו לקו האוויר המפעלי. קיימות רמות שונות לייבוש האוויר והן מסומנות לפי נקודת הטל (dew point). בישראל מודדים לפי צלזיוס.

אל-אב מדחסים משתמשת בשתי טכנולוגיות עיקריות של מייבשי אוויר, מייבשי קירור ומייבשי ספיחה כימיים, אשר מספקים ללקוח אוויר יבש בנקודת טל של החל מ 3+ ועד ל 70- צלזיוס. רמת האוויר הנדרשת נקבעת לפי המכונות או התעשייה אליה מיועדת מערכת האוויר. מייבשי אוויר שלנו מיוצרים באיכות וברמה הטובות ביותר, על מנת לספק ללקוח אוויר יבש, איכותי ושקט תעשייתי.

מייבש קירור

כל מייבשי הקירור של אל-אב מדחסים פועלים ע״י מדחס קירור ומשתמשים בקרר ידידותי לסביבה. עיקרון עבודתו של מייבש הקירור היא לקרר את האוויר הדחוס הנכנס אליו ולעבות את האדים למצב נוזל, ולאחר מכן לנקז אותם באופן חשמלי החוצה מהמערכת. בעצם מערכת הקירור מזרימה גז דרך מחליף החום במקביל להזרמת אוויר דחוס ״חם״, וכך מתצע שלב העיבוי או ייבוש האוויר. היתרון של טכנולוגיה זו הוא ביעילותה האנרגטית, שמירה על נקודת טל אחידה של 3+ צלזיוס ועלויות אחזקה נמוכות.

כל מייבשי אל-אב מדחסים משתמשים במחליפי חום עשויים אלומיניום באיכות גבוהה ובעלי עמידות גבוהה לאורך שנים.

מייבשי ספיחה כימיים

מייבשי הספיחה של אל-אב מדחסים עובדים בשיטת ״מגדל כפול״. בשיטה זו יש לנו שני מיכלים מלאים בחומר כימי סופח לחות ואנו עובדים במחזוריות. בכל מחזור מוזרם אוויר לח לתוך אחד המיכלים, שעובר דרך החומר הסופח ויוצא בצידו השני יבש ברמה של עד 70- צלזיוס נקודת טל. לאחר סיום מחזור, האוויר מוזרם דרך המיכל היבש וחלק מהאוויר היבש חוזר למיכל הרטוב על מנת לייבש אותו ולהכין אותו למחזור הבא. היתרון של שיטה זו: ניתן להשיג נקודת טל נמוכה בהרבה ממייבש קירור רגיל 3+ צלזיוס.

מייבשי הספיחה של אל-אב משתמשים בבקרה מתקדמת, במערך שסתומים מתקדם ובחומר סופח ברמה גבוהה, על מנת להשיג תוצאות מצויינות ברמת האוויר, לשמור על יעילות אנרגטית גבוהה ולקבל מוצר איכותי ואמין שישרת את הלקוח שנים רבות.

 

אל-אב מדחסים.

כל השירותים.

שירות ותמיכה

צוות השירות והתמיכה שלנו זמין בכל שעות היממה ולאורך כל ימי השנה. תפיסת השירות של אל-אב מדחסים מאפשר ללקוח לקבל זמן תגובה מהירות תוך מתן שירות איכותי ומקצועי.

הנדסה ופרוייקטים

באל-אב מדחסים מחלקת הנדסה מפותחת אשר מאפשר לנו להנגיש ללקוח פרוייקטים מסובכים בכל שרשרת הפרוייקט החל מאפיון, דרך תכנון וכלה בביצוע עד מסירת מפתח.

יעוץ ומתן פתרונות

הצוות שלנו שמח לסייע בשאלות טכניות במגוון נושאים ומתן יעוץ החל מצוות ההנדסה, המכירות ועד הצוות הטכני-הנדסי.

מוצרים משלימים

אל-אב מדחסים מציעה מגוון רחב של מוצרים משלמים למערכות אוויר דחוס כגון מערכות לחיסכון באנרגיה, מדידה וניתור סטטוס אוויר, מחוללי חנקן, מחוללי חמצן, מחוללי מימן, משאבות ואקום, צ'ילרים ועוד רבים.

כל השירותים

אל-אב.

בקרת איכות.

מאז הקמת חברת אל-אב מדחסים ועד היום חרטה החברה על דגלה כמטרה לשאוף ליתרונות טכנולוגיים במוצר ויתרונות מקצועיים בשירות.

מידע נוסף
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה