גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

מדחס בוכנה

קומפרסור / מדחס בוכנתי

מהו מדחס בוכנה? 

מדחס בוכנה הוא בעצם הטכנולוגיה הותיקה מכולן. עיקרון העבודה שלו היא העברה של תנועה סיבובית לתנועה קווית של בוכנה הנעה בתוך צילינדר. במהלך הבוכנה מטה מתבצעת פעולת היניקה, ובמהלך הבוכנה כלפי מעלה בצילינדר מתבצעת פעולת הדחיסה. מה שמניע את הבוכנות הוא מנוע, שיכול להיות חשמלי או מונע בדלק. המדחסים הבוכנתיים קיימים בהמון סוגים גדלים ואפליקציות שונות. לדגומא, המדחס הבוכנתי יכול להיות משומן או נטול שמן, הוא יכול להיות בעל דרגת דחיסה אחת מתאים יותר לעבודה בלחץ סטנדרתי של עד כ 13 באר (אטמוספרות), או 2 ואף 3 דרגות ולהגיע ללחץ עבודה של 500 באר ויותר. מדחס בוכנתי יכול לתפקד לבדו או כמגבר לחץ (בוסטר) ולקבל אוויר ממדחס אחר בלחץ מסויים ולהגבירו. 

יתרונות מדחס הבוכנה של אל-אב

אל-אב מדחסים מציעה לקהל לקוחותיה מדחס בוכנה ברמה ובאיכות הגבוהות בשוק. כמו כן מציעה החברה מגוון רחב של סוגים לשלל תעשיות, החל בקומפרסור בוכנתי סטנדרטי, דרך מדחסים נטולי שמן וכלה בייצור במיוחד לצורכי הלקוח. זה כבר העשור השלישי שאל-אב גאה לתכנן ולייצר מדחסים בוכנתיים לאפליקציות שונות ובהתאמה לצרכי הלקוחות, קומפרסורים בוכנתיים המונעים במנועי בנזין ודיזל, מנועים חשמליים בדירוג אנרגטי גבוה, נטולי שמן, בוסטרים (מגברי לחץ) ועוד. הייצור מתבצע תחת פיקוח קפדני ודגש על רמה גבוהה ביותר בתהליך הייצור עצמו, על מנת לקבל תוצאות לא פחות ממצויינות.

אל-אב מדחסים.

כל השירותים.

שירות ותמיכה

צוות השירות והתמיכה שלנו זמין בכל שעות היממה ולאורך כל ימי השנה. תפיסת השירות של אל-אב מדחסים מאפשר ללקוח לקבל זמן תגובה מהירות תוך מתן שירות איכותי ומקצועי.

הנדסה ופרוייקטים

באל-אב מדחסים מחלקת הנדסה מפותחת אשר מאפשר לנו להנגיש ללקוח פרוייקטים מסובכים בכל שרשרת הפרוייקט החל מאפיון, דרך תכנון וכלה בביצוע עד מסירת מפתח.

יעוץ ומתן פתרונות

הצוות שלנו שמח לסייע בשאלות טכניות במגוון נושאים ומתן יעוץ החל מצוות ההנדסה, המכירות ועד הצוות הטכני-הנדסי.

מוצרים משלימים

אל-אב מדחסים מציעה מגוון רחב של מוצרים משלמים למערכות אוויר דחוס כגון מערכות לחיסכון באנרגיה, מדידה וניתור סטטוס אוויר, מחוללי חנקן, מחוללי חמצן, מחוללי מימן, משאבות ואקום, צ'ילרים ועוד רבים.

כל השירותים

אל-אב.

בקרת איכות.

מאז הקמת חברת אל-אב מדחסים ועד היום חרטה החברה על דגלה כמטרה לשאוף ליתרונות טכנולוגיים במוצר ויתרונות מקצועיים בשירות.

מידע נוסף
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה