גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

פרופיל חברה

35 שנים של עשיה וחידושים טכנולוגיים

מאז הקמת חברת אל-אב מדחסים ועד היום חרטה החברה על דגלה כמטרה לשאוף ליתרונות טכנולוגיים במוצר ויתרונות מקצועיים בשירות.

עם ניסיון כה רב בשוק האוויר הדחוס והגזים וסל מוצרים רחב חברת אל-אב מדחסים מבטיחה ללקוחותיה לספק תמיד את המוצר האידיאלי לצרכיו אשר יבטיח שקט תעשייתי לאורך שנים רבות וחיסכון אנרגטי מקסימלי לאורך זמן. חברת אל-אב מדחסים מספקת מוצרים ישראליים כחול לבן הנמצאים בחזית הטכנולוגיה העולמית ומבטיחים אמינות, יעילות ותועלת מקסימאלית ללקוח. חברתנו מספקת שירות למוסדות ממשלתיים רבים וחברות ציבוריות רבות בפריסה ארצית לאורך שנים רבות ולא בכדי. עם התחייבות לשירות אמין ויעיל חברת אל-אב מדחסים מבטיחה ללקוחותיה זמינות מלאי חלקים,מקצועיות וידע טכני רב המאפשר לנו לתת את השירות הטוב ביותר בפריסה ארצית.

נוכחות בכל ענפי התעשייה

חברת אל-אב מדחסים מובילה ומעצבת את שוק האוויר הדחוס והגזים עם סל מוצרים רחב המתאים לכל הצרכים של כל סקטור בתעשיה הציבורית והפרטית - מטכנולוגיות מתקדמות, ציוד רפואי ומעבדתי, תעשיית המזון, תעשיה מסורתית, נגרות ועוד. חברת אל-אב מדחסים מבטיחה לספק את הפתרון האמין והיעיל ביותר לכל לקוח ולקוח וללוות את לקוחותינו עם שירות מצויין לאורך שנים רבות וטובות.

חדשנות טכנולוגית כמוטו

במשך שנים רבות חברת אל-אב מדחסים מובילה את השוק הישראלי עם החידושים הטכנולוגיים העולמיים בתחום האוויר הדחוס והגזים. כחברה יצרנית אנו מאמינים כי ללא יתרון טכנולוגי מובהק לא נוכל להבטיח ללקוחותינו את המצויינות אליה אנו שואפים. לכן חברת אל-אב מדחסים נמצאת תמיד בחזית הטכנולוגית עם סל מוצרים רחב ופתרונות חדשניים המתאימים לכל ענפי התעשיה.

מצויינות בשירות

מחלקת השירות של חברת אל-אב מדחסים שואפת תמיד לידע מקצועי רחב עם הכשרה מקצועית והתמחות בכל מוצרי החברה של כל טכנאי במערך השירות. מערך השירות נמצא בקשר ישיר עם מחלקת ההנדסה של חברתנו על מנת להבטיח יעילות ומקצועיות לכל לקחותינו. מערך השירות מנוהל דרך אפליקציית מובייל המקושרת למשרדי החברה ומבטיח תקשורת ומעקב שוטף אחר כל לקוח ולקוח על מנת להבטיח לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה