גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

מאמרים

אל-אב מדחסים.

מאגר הידע שלך.

כחלק מהקשר שלנו ללקוחותינו, אנו נוהגים מעת לעת לעדכן את הלקוחות במאמרים, פיתוחים ומידע חדש שהתגבש ונרכש לאורך השנים ולהעלות אותו לאתר שלנו וגם לשלוח בניוזלטר ובמדיה החברתית. בעמוד זה תוכלו להעשיר מעט את הידע שלכם באוויר דחוס, מדחסים ומה שבניהם. תהנו.

מגנט קבוע מול מנוע אינדוקציה

מנוע מגנט קבוע בהשוואה למנוע אינדוקציה

ישנם כמה הבדלים עיקריים בין מנועי אינדוקציה AC לבין מנועים סינכרוניים מגנט קבוע. מנועי מגנטים קבועים חייבים לפעול עם וסת תדר (אינוורטר), הם יקרים יותר אך בעלי יעילותם גבוהה יותר. מנועי אינדוקציה גדולים יותר ויעילים פחות ממנוע מגנט קבוע.

סוגים שונים של מדחס בורגי

מדחס בורגי – מאפיינים, יתרונות ויישומים

מהם המאפיינים והיתרונות של מדחס אוויר בורגי? מה ההבדל בינו לבין מדחס הבוכנה? מהם היישומים להם הוא מתאים?

התייעלות אנרגטית במערכות אוויר דחוס ככלי לחיסכון בכסף

מאמר זה עוסק בהתייעלות אנרגטית במערכות אוויר דחוס בתעשייה. במהלך המאמר אדון במספר נושאים, אשר יכולים להשפיע על יעילותה האנרגטית של מערכת האוויר הדחוס. המאמר נוצר על מנת לתת לקרוא מבט טוב יותר על עלויות האנרגיה, ופתרונות אשר יוכלו לשנות את המצב ולהפוך את מערכת האוויר הדחוס במפעל ליעילה יותר, ולחסוך באופן משמעותי בעלויות החשמל.

ייבוש וסינון אוויר דחוס = כסף

מאמר זה עוסק במערכות ייבוש וסינון אוויר דחוס, חשיבותן הרבה והשפעתן על יעילות מערכות האוויר הדחוס.
 
 
 

אל-אב מדחסים נרתמת למלחמה בקורונה

10.08.2020

בעקבות מגפת הקורונה חברת אל-אב מדחסים נרתמה לפרויקט ממשלתי לשדרוג מערך אספקת החמצן הרפואי בבתי החולים. במסגרת הפרויקט שנמשך כ6 חודשים סופקו 23 מערכות לייצור חמצן רפואי בעלות יכולת אספקת חמצן לאלפי מונשמי קורונה.

מהם היתרונות של מדחס משנה מהירות?

25.09.2020

מה זה מדחס אינוורטר? למה לרכוש מדחס אינוורטר? איזה יתרונות יש למדחסי אינוורטר על פני מדחסים בעלי מהירות סיבוב קבועה? תשובות לכל השאלות בנושא ועוד במאמר הבא

ללא אל-אב מדחסים, ה"סופרטנקר" לא היה עולה לאוויר

01.12.2016

כינויו של מטוס הכיבוי העצום, ה-"סופר טנקר" כבר אומר הכל: מדובר במטוס הכיבוי הגדול בעולם שביכולתו להניף כ- 80,000 ליטרים של מים לאוויר. מתמונת המצב העולה מהתחקירים הראשוניים מסתבר כי ללא חברה ישראלית אחת שמיהרה להיחלץ לעזרתו, כוח הכיבוי המשמעותי לא היה יכול לעלות לאוויר עוד שעות קריטיות רבות

אל-אב מדחסים.

מספרים ועובדות.

1,250

פרויקטים שבוצעו

5,680

קריאות שירות בשנה

5,500

מדחסים בשוק

1,947

לקוחות מרוצים

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה