גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

מדחסים בורגיים ניידים ELP

2.2-3KW

מצא את המוצרים

מדחסים בורגיים מסדרת ELP, בנויים למגוון רחב של יישומים בתעשייה הקלה. המדחסים הקטנים הללו מחליפים בקלות רבה את המדחסים הבוכנתיים בבתי מלאכה ,מוסכים, נגריות ועוד.

מקומות בעלי צריכת אוויר קבועה יגלו שהמדחסים הללו מתאימים ביותר לצרכים שלהם מאחר וביכולתם לעבוד 24/7 ללא מאמץ תוך שמירה על לחץ אוויר יציב וספיקה רציפה וקבועה. המעבר ממדחסים בוכנתיים למדחסים בורגיים חוסך עלויות אנרגיה רבות, הוצאות אחזקה ותקלות ומספק אוויר נקי, קר ואיכותי לצרכי הלקוח.

תוצאות
יתרונות המוצר

המדחס קטן ממדים, בעל יכולת לעבודה רציפה ומתן ספיקת אוויר קבועה, מבנה המדחס מאפשר אחזקה קלה להפליא תוך נגישות מלאה לכל חלקי המדחס. צורת הרכבתו של המדחס מאפשרת להנות מיתרונותיו ומידותיו הקטנות של המדחס הבורגי ללא התפשרות על צריכת זרם, ספיקת אוויר, קירור אוויר ובעלת הנעה ישירה.

המדחס מסופק עם צנרת נירוסטה קשיחה, בקר אלקטרוני לשליטה ותפעול המדחס כולל מונה שעות וקביעת לחצי עבודה וקודי תקלות והתראות. המדחס מושלם ומותאם כמו כפפה ליד לכל בית עסק אשר עושה שימוש במדחסים בוכנתיים בגודל של 3 כ"ס – 5.5 כ"ס.

מדחס מדגם ELP קובע את הסטנדרטים הטכניים והטכנולוגיים של מדחס בורגי תעשייתי על השווקים אשר עד לפני זמן מה היו בשליטה בלעדית של מדחס בוכנה. המדחס בנוי לפעול בצורה קבועה עם מרווחים קבועים תוך פתרון מלא של בעיית התעבות הלחות הנוצרת כתוצאה מדחיסת האוויר- פתרון אשר אינו מצוי בטכנולוגיית המדחס הבוכנתי.

במונחי ספיקת האוויר חופשי המדחס מאפשר ספיקה גבוהה משמעותית של אוויר עקב נצילות גבוהה יותר והאפשרות לעבודה רציפה. התוצאה היא שבספיקות השוות ערך למדחס הבורגי, יש צורך לעשות שימוש במדחס בוכנתי כפול בגודלו מאחר ונצילות המדחס הבורגי גבוהה יותר ובנוסף הוא יכול לעבוד 24/7 ללא הפסקה.

מדחסים

מוצרים נוספים

אל-אב מדחסים.

כל השירותים.

שירות ותמיכה

צוות השירות והתמיכה שלנו זמין בכל שעות היממה ולאורך כל ימי השנה. תפיסת השירות של אל-אב מדחסים מאפשר ללקוח לקבל זמן תגובה מהירות תוך מתן שירות איכותי ומקצועי.

הנדסה ופרוייקטים

באל-אב מדחסים מחלקת הנדסה מפותחת אשר מאפשר לנו להנגיש ללקוח פרוייקטים מסובכים בכל שרשרת הפרוייקט החל מאפיון, דרך תכנון וכלה בביצוע עד מסירת מפתח.

יעוץ ומתן פתרונות

הצוות שלנו שמח לסייע בשאלות טכניות במגוון נושאים ומתן יעוץ החל מצוות ההנדסה, המכירות ועד הצוות הטכני-הנדסי.

מוצרים משלימים

אל-אב מדחסים מציעה מגוון רחב של מוצרים משלמים למערכות אוויר דחוס כגון מערכות לחיסכון באנרגיה, מדידה וניתור סטטוס אוויר, מחוללי חנקן, מחוללי חמצן, מחוללי מימן, משאבות ואקום, צ'ילרים ועוד רבים.

כל השירותים

אל-אב.

בקרת איכות.

מאז הקמת חברת אל-אב מדחסים ועד היום חרטה החברה על דגלה כמטרה לשאוף ליתרונות טכנולוגיים במוצר ויתרונות מקצועיים בשירות.

מידע נוסף
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה